www.e-math.ro

Site de cultura si educatie matematica. Dedicat concursului national de matematica "N. N. Mihaileanu", suitei de manifestari "My Space" si revistei "VECTOR"

Fundatia Pentru Promovarea Competentei MAGISTER

Site-ul Fundatiei MAGISTER, fundatie care isi propune derularea de programe şi proiecte pentru identificarea, sprijinirea şi stimularea valorilor, în primul rând a celor din domeniul educaţional.

Editura CRIZON

Editura CRIZON ofera servicii de calitate la preturi de exceptie, plecând de la machetare, tehnoredactare si pana la prelucrare de imagini si realizarea copertilor, totul dupa dorintele beneficiarilor.

PARTICIPANTI


Simpozion

 

 

Afanas Aliona Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei Chișinău (Moldova)
Aldea Nadina Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Andoni Monica-Eufrosina Școala Gimnazială nr.22 „I.C.Brătianu” Constanța
Anghel Cristina Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Astalas Ramona Școala Gimnazială "Simion Barnuțiu" Baia Mare
Bacula Mariana Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”  Constanța
Badea Eugenia Diana Liceul Tehnologic "C.A. Rosetti" Constanța
Bădulescu Daniela Cristina Școala Gimnazială nr. 79 București
Bărăitaru Janetta-Daniela Liceul Teoretic "G. Calinescu" Constanța
Blendea Paul Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei București
Brăduceanu Claudia-Loredana Colegiul Tehnic 'Dacia" Bucureşti
Bucovală Carmen Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Budişan Mirela-Lucia Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca
Buhai Monica Inspectoratul Școlar Județean Tulcea
Buia Mircea Școala Gimnazială "Petre Dulfu" Baia Mare
Buia Monica Școala Gimnazială "Simion Baruțiu" Baia Mare
Bulacu Iulia Liceul Teoretic "George Calinescu" Constanța
Bunea Grety Alberta Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanța
Burea Svetlana Universitatea de Stat din Tiraspol Chișinău (Moldova)
Căpățînă Sofia Universitatea Cooperatist Comercială din Moldova Chișinău (Moldova)
Catană Luminiţa Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei Bucureşti
Chiratcu Adriana Roxana Liceul Teoretic ''Decebal'' Constanța
Chirea Ungureanu Carmen Universitatea Maritimă Constanța
Ciucur Violeta  Universitatea Maritimă Constanța
Ciurescu Camelia Colegiul Național ''Mihai Eminescu”  Constanța
Comșa Ionica Liceul Teoretic „George Călinescu” Constanța
Condrat Nicoleta Liceul cu Program Sportiv Constanța
Condurache Camelia Colegiul Tehnic ''Pontica'' Constanța
Constantinescu Eliodor Mihail Universitatea Maritimă Constanța
Constantinescu Florentina Colegiul Național „Aurel Vlaicu”  Bucureşti
Constantinescu Gabriela  Colegiul Național ''Mircea cel Bătrân” Constanța
Constantinescu Victor George Academia de Studii Economice București, Facultatea de Marketing București
Contanu Mihai  Colegiul Național ''Mircea cel Bătrân” Constanța
Crîngașu Georgiana Colegiul Național de Arte ”Regina Maria” Constanța
Cristea Marian Octavian Dragoș Palatul Copiilor și Elevilor Ilfov
Cristea Niculae Ministerul Educației Naționale Bucureşti
Cuciureanu Monica Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei București
Deleanu Alina Colegiul Național de Arte ”Regina Maria” Constanța
Doicescu Angela Francisca Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanța
Dominte Paul Liceul Teoretic ''Decebal'' Constanța
Dorobanțiu Victoria Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanța
Dumitrache Grațiela Colegiul Național "Mihai Eminescu" Constanța
Dumitru Monica-Ioana Ministerul Culturii Bucureşti
Eșanu Daniela Universitatea de Stat de Medicină şi Farmacie ''N. Testimiţanu'' Chișinău (Moldova)
Fairstein Esther Universitatea de Stat din Tiraspol Chișinău (Moldova)
Filip Teodor Școala Gimnazială Nr. 12 "B.P. Hașdeu" Constanța
Frîncu Maria Colegiul Tehnic ''Pontica'' Constanța
Gavrilă Cristina Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Gheorghe Adriana Liceul Tehnologic “Axiopolis”  Cernavodă (Constanța )
Gheorghiu Lavinia Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Gherghina Mariana Școala Gimnazială Nr.22 "I.C. Brătianu" Constanta
Golubițchi Silvia Universitatea de Stat din Tiraspol Chișinău
Grigore Manuela Universitatea "Spiru Haret"  Constanța
Grigoruță Constantin Liceul de Arte Plastice ''Nicolae Tonitza'' București
Hordencu Ioana Grădinița cu Program Prelungit ”Ion Creangă”  Medgidia (Constanța)
Hordencu Sofica Grădinița cu Program Prelungit ”Ion Creangă”  Medgidia (Constanța)
Iftime Alina Liceul Tehnologic "Dragomir Hurmuzescu" Medgidia (Constanța)
Ilinca M. Valentina Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanța
Ionescu Florentina Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Iordache Mirela  Liceul Tehnologic „ Gh. K. Constantinescu”  Brăila
Ismail Nelida  Colegiul Economic ''Mangalia'' Mangalia (Constanța)
Jitaru Cristina Făniţa  Liceul  „ Regele Carol I ” Ostrov (Constanța)
Kamenova Dimitrina International University College Albena (Bulgaria)
Levința Ștefan Universitatea de Stat din Tiraspol Chișinău (Moldova)
Maga Carmen Elena Colegiul Tehnic de Marină „Al. I. Cuza”  Constanța
Maga Cristinel Constantin Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Manole Antoaneta Colegiul Național „Mircea cel Bătrân” Constanța
Măntăluță Maria Școala „Cezar Bolliac”   București
Măntăluță Ovidiu Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei București
Margarita Bozova Primary School “Yane Sandanski” Plovdiv (Bulgaria)
Mihai Bogdan Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Mihai Magda Colegiul Național "Mihai Eminescu" Constanța
Mihăilescu Angelica Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei Bucureşti
Mihalașcu Doina Universitatea "Ovidius" Constanța
Mihalașcu Victor Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Mindirigiu Eduard George Colegiul Național „Mircea cel Bătrân” Constanta
Mitrică Doinița Colegiul Național de Arte ”Regina Maria” Constanța
Miu Jermen Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Constanța
Modoran Mihaela Universitatea "Ovidius", Facultatea de Psihologie și Științele Educației Constanța
Moraru Vasilica Colegiul Economic ''Mangalia'' Mangalia
Moşescu Viorica Colegiul Naţional "Gh.M.Murgoci" Brăila
Musa Carina-Liana Erzieherin in der Kindergartenstätte Frankenthal (Deutschland)
Mustacă Delia Școala Gimnazială Nr. 40 "Aurel Vlaicu" Constanța
Neacșu Mariana  Colegiul Național ''Mihai Eminescu”  Constanța
Negoiță Ibolya Colegiul Economic ''Mangalia'' Mangalia (Constanța)
Nemeti Adriana Elena Școala Gimnazială "Simion Baruțiu" Baia Mare
Nicolae Cornelia Liceul Tehnologic "C.A. Rosetti" Constanța
Niţă Gabriela Daniela  Şcoala Gimnazială Nr. 16  Constanța
Norocea Camelia Școala Gimnazială  "Gheorghe Diboș" Mănești (Prahova)
Oltu Dumitru Universitatea de Stat din Tiraspol Chișinău (Moldova)
Omer Guner Liceul Tehnologic "C.A. Rosetti" Constanța
Osman Rebia-Milena Școala Gimnazială Specială Sanatoriu  Techirghiol
Pagalea Irina Colegiul Național ''Mihai Eminescu”  Constanța
Paliuc Paula Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Paniș Aliona Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei Chișinău (Moldova)
Păunescu Victor Liceul Tehnologic ''Dacia'' București
Pavel  Irina Colegiul Tehnic de Marină ''A.I.Cuza'' Constanța
Petre Alina Colegiul Tehnic ''Pontica'' Constanța
Petre Cristian Universitatea "Ovidius", Facultatea de Psihologie și Științele Educației Constanța
Pindic Doinița Colegiul Național de Arte ”Regina Maria” Constanța
Pitu Mirela Liceul Tehnologic "Virgil Madgearu" Constanța
Plopeanu Sorina Colegiul Național ''Mircea cel Bătrân” Constanța
Popa Laura Mariana Școala Gimnazială Nr. 12 "B.P. Hașdeu" Constanța
Popescu Ana-Maria Liceul Teoretic  Murfatlar (Constanța)
Popescu Răducu Universitatatea ''Ovidius'', Inspectoratul Școlar Județean Constanța
Popovici Mariana Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Roman Camelia Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Roman-Mitrică Alexandru-Andrei Școala Gimnazială  Dorobanțu (Constanța)
Rugină Carmen Colegiul Național "Mihai Eminescu" Constanța
Sabău Adina Colegiul Național "Mihai Eminescu" Constanța
Sarchizian Iris Școala Gimnazială nr.38 ''Dimitrie Cantemir'',  Inspectoratul Școlar Județean Constanța
Sarchizian Segiu Dobrogea Grup Constanța
Silistraru Nicolae  Universitatea de Stat din Tiraspol Chișinău
Skolka Felicia Colegiul Național ''Mihai Eminescu”  Constanța
Spuză Lorena Elena Colegiul Naţional „Aurel Vlaicu” Bucureşti
Stroia Daniela Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanța
Tăsica Luminița Cătălina Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei Bucureşti
Telișcă Irina Liceul Teoretic ''Grigore Antipa" Botoșani
Țene Mihaela Silvi Liceul Tehnologic "C.A. Rosetti" Constanța
Teodorescu Anişoara Colegiul Economic ''Mangalia'' Mangalia (Constanța)
Țoca Ioan  Colegiul Naţional „Aurel Vlaicu” București
Topor Narciza Liceul Teoretic ''Decebal'' Constanța
Trache Alina Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Trache Elena Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Constanța
Trifan Deniz Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
Tureac Tatiana Universitatea de Stat din Tiraspol Chișinău (Moldova)
Văcărescu Cristina Liceul Internațional de Informatică Constanța
Vărășteanu Carmen-Mihaela Universitatea "Ovidius", Facultatea de Psihologie și Știintele Educației Constanta
Yordanka Sirakova Primary School “Yane Sandanski” Plovdiv (Bulgaria)
Zaharescu Georgeta Atena Liceul Teoretic ''Decebal'' Constanța
Zaharia Roxana Adriana Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”  Constanța
Zamfir Marinela-Violeta Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca
Zîrnă Cătălin Colegiul Național ''Mircea cel Bătrân” Constanța
Zîrnă Luiza Colegiul Național ''Mihai Eminescu” Constanța

 

Concurs foto
Opriş Georgiana Şcoala Gimnazială ''Nichita Stănescu'' Baia Mare
Rusan Andreea Şcoala Gimnazială ''Nichita Stănescu'' Baia Mare
Bozga Iulia Şcoala Gimnazială ''Nichita Stănescu'' Baia Mare
Salaci Alexandra Şcoala Gimnazială ''Nichita Stănescu'' Baia Mare
Toth-Pall Franciska Şcoala Gimnazială ''Nichita Stănescu'' Baia Mare
Rus Cristina Şcoala Gimnazială ''Nichita Stănescu'' Baia Mare
Vancea Delia Şcoala Gimnazială ''Nichita Stănescu'' Baia Mare
Grigoruță Constantin Liceul de Arte Plastice '' Nicolae Tonitza'' Bucureşti
Anitei Diana Mihaela Liceul de Arte Plastice '' Nicolae Tonitza'' Bucuresti
Topor Narciza Liceul Teoretic ''Decebal'' Constanța
Staicu Andreea Laura Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
Mikos Csilla Gradinița Csipike Miercurea Ciuc
Topor Andreea Universitatea de Medicină şi Farmacie "Carol Davila'' Bucureşti
Calin Anisia Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanta
Gaidargiu David-Emanuel Colegiul Național ''Mircea cel Bătrân'' Constanța
Gaidargiu Victor Marius Colegiul Național ''Mihai Eminescu'' Constanța
Dumitru Ana-Maria Liceul Bilingv ''Miguel de Cervantes'' Bucuresti
Mitrica Doinița Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanta
Vatamaniuc Dinu Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanța
Burnaz Andreea Colegiul Național „Mircea cel Bătrân” Constanta
Mustiata Sabina Colegiul Na'ional "Gh. M. Murgoci" Braila
Neagu Andrei-Stefan Colegiul Național de Arte "Regina Maria" Constanta
Agache Bianca-Mihaela Liceul Teoretic "Decebal" Constanta
Cojanu Alina Mihaela Liceul Teoretic "Decebal" Constanta
Fodor Tunde Gradinița Csipike Miercurea Ciuc

 

 

 

 

CONTACT

Tel: 0341.405.816
Mobile: 0722.87.00.42 Fax: 0341.815.780

Email: simpozion.cta@gmail.com
Website: www.simpozion-cta.crizon.ro

Copyright © 2014 Responsabilitate Publica In Educatie