www.e-math.ro

Site de cultura si educatie matematica. Dedicat concursului national de matematica "N. N. Mihaileanu", suitei de manifestari "My Space" si revistei "VECTOR"

Fundatia Pentru Promovarea Competentei MAGISTER

Site-ul Fundatiei MAGISTER, fundatie care isi propune derularea de programe şi proiecte pentru identificarea, sprijinirea şi stimularea valorilor, în primul rând a celor din domeniul educaţional.

Editura CRIZON

Editura CRIZON ofera servicii de calitate la preturi de exceptie, plecând de la machetare, tehnoredactare si pana la prelucrare de imagini si realizarea copertilor, totul dupa dorintele beneficiarilor.

PARTICIPANTI

Cu lucrari

Numele si Prenumele

Unitatea

Abagiu Alina - Ionela

Gradiniţa ON Nr. 24, structură a Şcolii Generale Nr. 24, Constanţa

Afanas Aliona

Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei, Chişinău, Republica Moldova

Aldea Simona-Ionela

Grădiniţa nr. 161 „Brânduşa”, Bucureşti

Anghel Cristina

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Anghel Georgeta

Liceul Teoretic Băneasa

Avram Alexandrina

Liceul Teoretic „Traian”, Constanţa

Bălan Floarea

Colegiul Naţional "Ion Maiorescu", Giurgiu

Băncescu Ana

Universitatea "Ovidius", Constanţa

Bărăian Alina-Monica

Colegiul Naţional "George Bariţiu", Cluj-Napoca

Boar Felicia

Grup Şcolar "Alexandru Borza", Cluj-Napoca

Botezatu Eugenia

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Botezatu Laurenţia Monica

GSI Transporturi Căi Ferate, Craiova

Botnari Ina

Liceul Teoretic "Lucian Blaga", Chişinău, Republica Moldova

Brăduceanu Claudia Loredana

Grup Şcolar Industrial "Dacia", Bucureşti

Bucovală Carmen

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Bulacu Iulia-Cristina

Colegiul Tehnic "C.D.Neniţescu", Bucureşti

Bunea Grety Alberta

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Calenici Mihaela

Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Jalea", Constanţa

Camaraş Virginia

Colegiul Tehnic "Pontica", Constanţa

Călin Iuliana

Şcoala "Sf.Nicoale", Vînători, jud. Galaţi

Cărnaru Alexandru

Colegiul Național Pedagogic “C. Brătescu” Constanța

Căpăţână Sofia

Universitatea Cooperatist Comercială din Moldova, Chişinău, Republica Moldova

Cercel Roxana

Complexul Şcolar "Cronos", Bucureşti

Chiratcu  Adriana Roxana

Liceul Teoretic "Decebal", Constanţa

Chirică Elena

Colegiul Economic Mangalia

Chirilă Alina Roxana

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Cimpoeşu Marinela Cristina

Inspectoratul Şcolar Judeţean Suceava

Ciucur Violeta

Universitatea Maritimă Constanţa

Ciulei Elena Despina

Colegiul Silvic "Bucovina", Câmpulung Moldovenesc

Ciupercă Elena

Gradiniţa ON Nr. 24, structură a Şcolii Generale Nr. 24, Constanţa

Cocor Maria

Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Jalea", Constanţa

Constantinescu Eliodor Mihail

Universitatea Maritimă Constanţa

Constantinescu Florentina Marilena

Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu", Bucureşti

Constantinescu Gabriela

Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân", Constanţa

Constantinescu Victor George

Academia de Studii Economice, Bucureşti

Costache Maria-Livia

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Crîngaşu Georgiana

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Cuciureanu Monica

Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei, Bucureşti

Curcan Roxana

Colegiul Economic Mangalia

Deleanu Alina

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Diaconu Daniela

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Doicescu Angela Francisca

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Dominte Paul

Liceul Teoretic "Decebal", Constanţa

Dorobanţiu Victoria

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Dumitrache Graţiela

Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa

Durlă Mihaela

Colegiul Tehnic "Nicolae Titulescu", Medgidia

Furtună Corneliu Daniel

Liceul de Ştiinte ale Naturii "Grigore Antipa", Botoşani

Galanton Luminiţa Marinela

Colegiul Economic "Carol I", Constanţa

Gheorghe Liliana

Şcoala cu clasele I-VIII Roseti, jud Călăraşi

Gherghina Mariana

Şcoala cu clasele I - VIII  ,,I.C.Bratianu'', Constanţa

Girip Maria

Colegiul Tehnic "Nicolae Titulescu", Medgidia

Gîlă Cristina -Iulia

Colegiul Naţional Pedagogic "Constantin Brătescu", Constanţa

Golubitchi Silvia

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Gorea Svetlana

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Herţa Diana Elena

Şcoala cu clasele I-VIII Istria

Hordencu Ioana

Centrul de Resurse pentru Educație și Dezvoltare - CRED Grădinița PP Ion Creangă, Medgidia

Hordencu Sofica

Centrul de Resurse pentru Educație și Dezvoltare - CRED Grădinița PP Ion Creangă, Medgidia

Ianul Ruxanda

Liceul Teoretic Băneasa

Iftime Alina

Grup Şcolar Industrial "Dragomir Hurmuzescu", Medgidia

Ionescu Florentina

Colegiul Tehnic "Nicolae Titulescu", Medgidia

Ionescu Luchian Alexandru

Universitatea „Ovidius”, Facultatea de Arte, Constanţa

Ismail Nelida

Colegiul Economic Mangalia

Întorsură-Moldoveanu Geanina

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Lenu Tuţa

Colegiul Naţional ,,M.Eminescu", Constanţa

Levinţa Stefan

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Lipnic Monica Silvia

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Lutenco Lina

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Macriţchi Natalia

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Maga Carmen Elena

Colegiul Tehnic de Marină „Al. I. Cuza”, Constanţa

Maga Cristinel Constantin

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Manole Mariana

Complexul Şcolar "Cronos", Bucureşti

Martiniuc Adriana

Grup Şcolar "Virgil Madgearu", Iaşi

Mârzali Ongen

Liceul Teoretic Murfatlar, jud Constanţa

Maximenco Lilia

Centrul de Diagnosticare şi Reabilitare, ”Armonie”, Chişinău, Republica Moldova

Măndrilă Liliana

Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Jalea",  Constanţa

Măntăluţă Maria

Şcoala cu clasele I-VIII nr. 70, Bucureşti

Măntăluţă Ovidiu

Institutul de Științe ale Educației, Bucureşti

Mărăcine Livia

Complexul Şcolar "Cronos", Bucureşti

Mărginean Alina - Daniela

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Mihai Bogdan

Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu

Mihai Magda

Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa

Mihalaşcu Doina

Universitatea "Ovidius", Constanţa

Mihalaşcu Victor

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Mihăescu Ionelia

Liceul Teoretic Murfatlar

Mihăilescu Angelica

Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei, Bucureşti

Mîrzali Ghiuler

Colegiul Economic Mangalia

Moldovan Lucreţia

Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 80, Bucureşti

Moraru Vasilica

Colegiul Economic Mangalia

Motoi Laura

Grupul  Şcolar "George E. Palade", Constanţa

Munteanu Tamara

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Muşa Alexandru Tudor

Gewerblich-Technischen-Schulen, Offenbach am Main, Deutschland

Muşa Carina Liana

Erzieherin in der Kindergartenstätte, Offenbach am Main, Deutschland

Neacşu Iuliana

Şcoala cu clasele I-VIII Eforie Nord

Neacşu Mariana

Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa

Nedelea Iulia

Colegiul Economic "Carol I", Constanţa

Negoiță Ibolya

Colegiul Economic Mangalia

Negoiță Marian

Club Sportiv Școlar ”Ion Bănescu”, Mangalia

Nichita Gheorghe

Şcoala cu clasele I-VIII "I.L. Caragiale", Medgidia

Nichita Tudoriţa

Şcoala cu clasele I-VIII "I.L. Caragiale", Medgidia

Niţu Ion

Universitatea "Spiru Haret", Constanţa

Nour Alexandra

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Palela Rădiţa

Colegiul Naţional ,,Mihai Viteazul", Sf. Gheorghe

Paliuc Paula

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Panico Vasile

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Parnica Mariana

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Pătrînoiu Luminiţa

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Păunescu Victor

Grup Şcolar Industrial "Dacia", Bucureşti

Pindic Doiniţa

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Popa Gabriela-Liliana

Colegiul Economic Mangalia

Popescu Adriana

Școala cu clasele I-VIII "Gala Galaction", Mangalia

Prică Georgeta

Grup Şcolar Industrial "Dragomir Hurmuzescu", Medgidia

Răcaru Sica

Grădiniţa nr. 256 "Prieteniei", Bucureşti

Roşu Gica

Şcoala cu clasele I-VIII "Ion Jalea", Constanţa

Rugină Carmen

Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa

Sabou Florica

Grădiniţa cu program prelungit "Voinicelul", Satu Mare

Scarlat Ioan

Şcoala Nr. 3 „Sf. Apostol Andrei”, Curtea de Argeş

Scurtu Silvia-Maria

Şcoala Generală Nr. 1, Râşnov

Silistraru Nicolae

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău, Republica Moldova

Sonea Mariana

Grup Şcolar Economic Administrativ ,,Ion Barbu", Giurgiu

Sorescu Alexandru

Complexul Şcolar "Cronos", Bucureşti

Spălăţelu Claudia

Colegiul Tehnic Energetic, Constanţa

Spuză Lorena Elena

Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu", Bucureşti

Stan Elena

Liceul Teoretic "Petru Cercel", Târgovişte

Stănescu Amelia

Universitatea "Spiru Haret", Constanţa

Stoian Cristina

Liceul Teoretic Murfatlar

Stoian Loredana

Şcoala gimnazială Pecineaga, jud. Constanţa

Stoica Adela

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Stoica Florian

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Şerban Gina - Elena

Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu", Medgidia

Ştefan Luminița

Şcoala cu clasele I - VIII  ,,Nicolae Iorga'', Constanţa

Ştefănescu Mariana

Grup Şcolar Economic "Virgil Madgearu", Constanţa

Tănase Loredana Elena

Colegiul Naţional ,,Mircea cel Bătrân", Constanţa

Telișcă Irina

Liceul de Ştiinte ale Naturii "Grigore Antipa", Botoşani

Teodorescu Anișoara

Colegiul Economic Mangalia

Teodorov Corina

Grup Şcolar "Gh. Duca", Constanţa

Topor Narciza

Liceul Teoretic "Decebal", Constanţa

Ţoca Ioan

Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu", Bucureşti

Văcărescu Cristina

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Vărăşteanu Carmen-Mihaela

Universitatea "Ovidius"; Facultatea de Psihologie şi Ştiinţele Educaţiei, Constanţa

Vidinei Maria

Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa

Voicu Marcela

Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa

Zaharescu Georgeta Atena

Liceul Teoretic "Decebal", Constanţa

Zîrnă Cătălin

Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân", Constanţa

Zîrnă Luiza

Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa

Fara lucrari

Numele si Prenumele

Unitatea

Grecu Ana DGASPC CP. DELFINUL, Agigea
Nicolaev-Malaxa Daniela Şcoala Gimnazială Nr. 5, Galaţi
Omer Guner Grup Şcolar "C. A. Rosetti", Constanţa
Badea Eugenia Diana Grup Şcolar "C. A. Rosetti", Constanţa
Coman Florian Grup Şcolar "C. A. Rosetti", Constanţa
Soporan Camelia Grup Şcolar "C. A. Rosetti", Constanţa
David Valentina Școala cu clasele I-VIII Dulceşti
Valcu Alina Şcoala cu clasele I - VIII  ,,Nicolae Tonitza'', Constanţa
Gatu Petruţa Şcoala Gimnazială Griviţa
Florea Maricica Şcoala Gimnazială Griviţa
Skolka Felicia Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa
Cocoş Iacob Gabriela Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa
Covalciuc Florina Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa
Pagalea Irina Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu", Constanţa
Tudor Valentina Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia
Grozeanu Adela Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia
Faliboga Lucian Colegiul Economic Mangalia
Faliboga Carmen Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia
Graure Corina Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia
Manoleasa Doina Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia
Sali Ghiulserin Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia
Crăciunescu Teodor Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia
Grigoruţă Constantin Colegiul Naţional de Arte "Regina Maria", Constanţa
Groza Magda Liceul cu Program Sportiv "N. Rotaru"

 

CONTACT

Tel: 0341.405.816
Mobile: 0722.87.00.42 Fax: 0341.815.780

Email: simpozion.cta@gmail.com
Website: www.simpozion-cta.crizon.ro

Copyright © 2012 Responsabilitate Publica In Educatie