www.e-math.ro

Site de cultura si educatie matematica. Dedicat concursului national de matematica "N. N. Mihaileanu", suitei de manifestari "My Space" si revistei "VECTOR"

Fundatia Pentru Promovarea Competentei MAGISTER

Site-ul Fundatiei MAGISTER, fundatie care isi propune derularea de programe şi proiecte pentru identificarea, sprijinirea şi stimularea valorilor, în primul rând a celor din domeniul educaţional.

Editura CRIZON

Editura CRIZON ofera servicii de calitate la preturi de exceptie, plecând de la machetare, tehnoredactare si pana la prelucrare de imagini si realizarea copertilor, totul dupa dorintele beneficiarilor.

PARTICIPANTI

Abdul-Gelil Geavidan

Grup Şcolar "C.A. Rosetti",  Constanţa

Anghel Cristina

Liceul Teoretic "Ovidius",  Constanţa

Angheluţă Cristina-Liliana

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Artagea Andreea-Mihaela

Casa Corpului Didactic Constanţa

Avram Alexandrina

Liceul Teoretic "Traian", Constanţa

Bacula Mariana

Grup Şcolar "Dimitrie Leonida", Constanţa

Badea Diana

Grup Şcolar "C.A. Rosetti", Constanţa

Badea Guţu Rocsana

Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea”, Braşov

Badea Mariana Lili

Colegiul Naţional ,,Iulia Haşdeu”, Bucureşti

Barbaroş Tatiana

Centrul Judeţean de Resurse şi de Asistenţă Educaţională Constanţa

Bădiţă Ancuţa Elena

Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 2 "Sf. Andrei", Slobozia

Băncilă Gabriela

Colegiul Naţional „I.L.Caragiale”, Bucureşti

Bechir Ghiulnar

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Blendea Paul

Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei, Bucureşti

Boeru Delia

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria" Constanţa

Bolat Selma

Colegiul Naţional Pedagogic C. Brătescu, Constanţa

Bostaca Cristi

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Bratu Ana

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Brăduceanu Claudia Loredana

Grup Şcolar Industrial „Dacia”, Bucureşti

Bucovală Carmen

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Bucovală Zoia Gabriela

Inspectoratul Şcolar Judeţean Constanţa

Bujin Cornelia

Colegiul Naţional  de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Bulacu Iulia

Colegiul Tehnic "C.D.Neniţescu", Bucureşti

Bunea Grety Alberta

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Buşu Gheorghe

Grup Şcolar "C.A. Rosetti", Constanţa

Calenici Mihaela

Şcoala cu clasele I-VIII „Ion Jalea”,  Constanţa

Căpăţână Sofia

Universitatea Cooperatist Comercială, Chişinău

Cărnaru Alexandru

Colegiul Naţional Pedagogic „Constantin Brătescu”, Constanţa

Căutiş Marin

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Chelaru Melania Daniela

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Chiratcu Adriana Roxana

Liceul Teoretic "Decebal", Constanţa

Chirică Elena

Colegiul Economic Mangalia

Chiş Ruxandra

Colegiul Economic "Partenie Cosma", Oradea

Cighir Lucia Diana Gabriela

Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu", Oradea

Cimpoeşu Marinela Cristina

Inspectoratul Şcolar al Judeţului Suceava

Ciurescu Camelia-Eugenia

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Cocoş Iacob Gabriela

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Cojocaru Gina

Gradiniţa Nr.69, Bucureşti

Constantinescu Eliodor Mihail

Universitatea Maritimă Constanţa

Constantinescu Gabriela

Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân", Constanţa

Costea Alina

Universitatea Maritimă Constanţa

Crăciun Rodica

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Crăciunescu Teodor

Liceul Teoretic. "Callatis" Mangalia

Crişan Viorica

Grup Şcolar "C.A. Rosetti", Constanţa

Curpăn Carmen - Daniela

Şcoala cu clasele I-VIII  „G. Moisil”, Năvodari

Custara Elisabeta

Şcoala cu clasele I-VIII "I.L. Caragiale", Medgidia

Deaconeasa Verginica

Grup Şcolar Cobadin

Deaconescu Emilian

Şcoala ,, Nichita Stănescu", Ceptura

Doboşeriu Mariana

Şcoala cu clasele I - VIII  "Gala Galaction", Mangalia

Dobromir Eugenia

Grup Şcolar Cogealac

Dogărescu Adina-Carmen

Colegiul Naţional  "Mircea cel Bătrân", Constanţa

Doicescu Angela-Francisca

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria" Constanţa

Dominte Paul

Liceul Teoretic "Decebal", Constanţa

Dorobanţiu Victoria

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Dragomir Rodica Alexandrina

Şcoala "Ştefan cel Mare", Focşani

Dubău Luminiţa Aurelia

Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu", Oradea

Dumitrache Graţiela

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Dumitru Mihaela

Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 149, Bucureşti

Duţu Olga

Universitatea Spiru Haret, Constanţa

Encică Victoriţa

Liceul Teoretic Băneasa

Enescu Mihaela

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Faliboga Carmen

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Floerke Maximillian

Gewerblich-Technisches-Schule, Offenbach am Main, Deutschland

Flonder Daniela

Grup Şcolar "I.N. Roman", Constanța

Gârda Petru-Ioan

Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau”, Cluj-Napoca

Gaşpar Florentina

Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu”, Bucureşti

Găitănaru Andrei

Facultatea de Comunicare şi Relaţii Publice. Şcoala Naţională de Studii Politice şi Administrative, Bucureşti

Gearâp Mihaela

Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân", Constanţa

Genova Tzvetalina

International Management Institute, Dobrich, Bulgaria

Gheorghe Adriana

Grup Şcolar Energetic, Cernavodă

Gheorghiu Lavinia

Liceul Teoretic "Ovidius",  Constanţa

Gherfi Simona

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Gherghina Mariana

Şcoala cu clasele I-VIII "I.C. Bratianu", Constanţa

Ghiţoiu Daniela

Şcoala cu clasele I-VIII "Jean Bart" Constanţa

Gratie Constantin

Colegiul Tehnic Forestier, Râmnicu Vâlcea

Grigoruţă Constantin

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Grozavu Adriana

Şcoala cu clasele I-VIII ”B.P.Haşdeu”, Constanţa

Grozeanu Adela-Cati

Liceul Teoretic "Callatis",  Mangalia

Gurgui Adriana Daniela

Liceul Teoretic "Ovidius",  Constanţa

Homentcovschi Cristina

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Hordencu Ioana

Centrul de Resurse pentru Educaţie şi Dezvoltare - Grădiniţa cu Program Prelungit "Ion Creangă", Medgidia

Hordencu Sofica

Centrul de Resurse pentru Educaţie şi Dezvoltare - Grădiniţa cu Program Prelungit, Medgidia

Horelu Georgeta

Colegiul Tehnic de Vest, Timişoara

Ionescu Georgeta

Colegiul Naţional „Vladimir Streinu”, Găeşti

Ionescu Virginia

Grup Şcolar " C.A.Rosetti", Constanţa

Ioniţă Gabriela

Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1, Mangalia

Iordache Mirela

Grup Şcolar "Gh .K. Constantinescu",  Brăila

Ismail Nelida

Colegiul Economic Mangalia

Iusuf Narcis

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Ivan Cristina

Inspectoratul Şcolar Judeţean Constanţa

Întorsură-Moldoveanu Geanina

Liceul Teoretic ”Callatis”, Mangalia

Jitaru Cristina

Grup Şcolar " C.A.Rosetti", Constanţa

Lenu Tuţa

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Lipnic Monica-Silvia

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Lorent Daniela Florentina

Autoritatea de Management pentru Programul Operațional pentru Pescuit, Bucureşti

Lupu Mihaela

Grup Şcolar cu clasele I-XII "I.N. Roman", Constanţa

Maftei Gelu

Centrul Naţional de Dezvoltare a Învăţământului profesional şi tehnic Bucureşti

Marin -Vlădulescu Ionel

Colegiul Naţional "Alexandru Lahovari", Râmnicu Vâlcea

Maga Carmen

Colegiul Tehnic de Marina „Al. I. Cuza”, Constanţa

Maga Cristinel Constantin

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Maican Sanda Denisa

Colegiul Economic " Petre S. Aurelian", Slatina

Manoilă Maria

Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu”, Bucureşti

Manole Ionuţ Constantin

Colegiul Naţional  "Kemal Ataturk", Mangalia

Marin Carmen Mihaela

Gradiniţa nr. 69, Bucureşti

Mathe Kis Mioara

Fundaţia Ing. Niculae Nejloveanu, Constanţa

Măndrilă Liliana

Şcoala cu clasele I-VIII „Ion Jalea”, Constanţa

Măntăluţă Ovidiu

Institutul de Ştiinţe ale Educaţiei, Bucureşti

Mărginean Alina-Daniela

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Mihai Bogdan

Liceul Teoretic Mihail Kogălniceanu

Mihalaşcu Doina

Universitatea Ovidius, Constanţa

Mihalaşcu Victor

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Moldovan Lucreţia

Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 80, Bucureşti

Moraru Vasilica

Colegiul Economic Mangalia

Motocu Rodica

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Munteanu Amelia

Grup Şcolar "C.A.Rosetti", Constanţa

Muşa Liana Carina

Kindergartenstätte 2, Erzieherin, Offenbach am Main, Deutschland

Muşa Tudor Alexandru

Gewerblich-Technisches-Schule, Offenbach am Main, Deutschland

Muşat Nicoleta Magdalena

Şcoala cu clasele I-VIII "Dimitrie Cantemir", Constanţa

Nadler Johannes

Gewerblich-Technisches-Schule, Offenbach am Main, Deutschland

Neacşu Ana-Maria

Gradiniţa nr.69, Bucureşti

Neacşu Iuliana

Şcoala cu clasele I-VIII Eforie Nord

Neacşu Mariana

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Negoiţă Ibolya

Colegiul Economic Mangalia

Negruţiu Corina Nicoleta

Colegiul Tehnic "Traian Vuia", Oradea

Nica Octavia-Maria

Şcoala cu clasele I-VIII Osorhei, jud Bihor

Nichita Tudoriţa

Şcoala cu clasele I-VIII "I.L. Caragiale", Medgidia

Nicoară Paula

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Nicolae Elena

Şcoala Generală Nr. 16, Constanţa

Nistor Elena

Şcoala cu clasele I-VIII „Gheorghe Ţiţeica”, Constanţa

Niţă Gabriela Daniela

Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 16, Constanţa

Niţu Ion

Universitatea “Spiru Haret”, Constanţa

Novăcescu Gabriela

Colegiul Naţional „George Bariţiu”, Cluj – Napoca 

Omer Guner

Grup Şcolar "C.A. Rosetti", Constanţa

Oprea Adriana Cristina

Grup Şcolar "Dimitrie Leonida", Constanţa

Pagalea Irina

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Paliuc Paula

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Panţu Ana Maria

Şcoala cu clasele I-VIII Nr.16, Constanţa

Păiuşan Daniela

Colegiul Tehnic de Vest, Timişoara

Pătruţă Gabriela

Colegiul National "V. Streinu" Gaesti, jud. Damboviţa

Pătruţă Nicolae

Şcoala cu clasele I-VIII Mătăsaru, jud. Damboviţa

Păunescu Victor

Grup Şcolar Industrial „Dacia”, Bucureşti

Popescu Mirela

Grup Şcolar cu clasele I-XII "I.N. Roman", Constanţa

Rizoiu Mihaela

Colegiul Naţional "Gh. Şincai", Bucureşti

Rugină Carmen

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Sabău Adina

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

Sali Ghiulserin

Liceul Teoretic. "Callatis"

Sima Camelia

Grup Şcolar Cobadin

Skolka Felicia

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu"

Sonea Mariana

Grup Şcolar Economic Administrativ ,,Ion Barbu”, Giurgiu

Spuza Lorena Elena

Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu", Bucureşti

Stanca Doina

Şcoala cu clasele I-VIII „Dimitrie Cantemir”, Constanţa

Stavăr-Vergea Izabela

Liceul cu Program Sportiv "N. Rotaru", Constanţa

Stănescu Amelia

Universitatea "Spiru Haret", Constanţa

Stoian Gabriela

Şcoala Generală Nr. 37, Constanţa

Stoian Loredana

Şcoala cu clasele I-VIII Pecineaga

Stroia Mariana Daniela

Colegiul Naţional de Arte ,,Regina Maria", Constanţa

Teodorescu Anişoara

Colegiul Economic Mangalia

Tomescu Delia

Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu”, Bucureşti

Tudor Marcela

Grup Şcolar Transporturi Căi Ferate, Buzău

Tudor Valentina-Zamfira

Liceul Teoretic "Callatis", Mangalia

Tudorache Mariana

Colegiul Naţional "Vladimir Streinu", Găeşti

Ţoca Ioan

Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu", Bucureşti

Uţă Florentina

Universitatea Tehnică de Construcţii, Bucureşti

Vasile Corina

Colegiul Naţional "Gh. Şincai", Bucureşti

Văcaru Nadia-Elena

Facultatea de Teologie Romano-Catolică, Iaşi

Văcărescu Cristina

Liceul Teoretic "Ovidius", Constanţa

Zaharescu Georgeta Atena

Liceul Teoretic "Decebal", Constanţa

Zaiţ Odet Gabriela

Inspectoratul Şcolar Judeţean Constanţa

Zîrnă Cătălin

Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân", Constanţa

Zîrnă Luiza

Colegiul Naţional  "Mihai Eminescu", Constanţa

 

CONTACT

Tel: 0341.405.816
Mobile: 0722.87.00.42 Fax: 0341.815.780

Email: simpozion.cta@gmail.com
Website: www.simpozion-cta.crizon.ro

Copyright © 2011 Responsabilitate Publica In Educatie